Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Kursy i szkolenia na kierowców pojazdów uprzywilejowanych kurs dla konwojentów szkolenia podstawowe dla kierowców karetek
Kursy dla kierowców-konwojentów
21 lutego, 2017
Leczenie nadpotliwości Włocławek Zabiegi usuwające problem nadpotliwości Inowrocław Nadmierna potliwość
Skuteczne leczenie nadpotliwości
28 lutego, 2017

Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy wiesz, że pranie ekstrakcyjne likwiduje najbardziej uciążliwe plamy i zanieczyszczenia, likwidując przy tym prawie 100% groźnych dla naszego organizmu wirusów i roztoczy? Faktycznie, ta skuteczna metoda prania chemicznego jest w stanie przywrócić miniony wygląd nawet najmocniej zaniedbanemu dywanowi, czy używanej kanapie w dużym pokoju. Swoista technologia namaczania zanieczyszczonych nawierzchni mówiąc w przenośni wysysa brud z głębokich warstw materiału. Skutki prania ekstrakcyjnego są zniewalające – śliczny zapach i schludny wygląd sprzątanych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Wskazaną technologią prania chemicznego masz możliwość oczyścić tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, a nawet ukrytą na strychu wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest uniwersalną procedurą sprzątania zabrudzonych powierzchni całkowicie bezpieczną dla osób z różnego typu uczuleniami. Mamy możliwość wspomnieć także, że czyszczenie ekstrakcyjne nie oddziałuje negatywnie na jakość pranych materiałów. Wprost przeciwnie, pielęgnuje je na długi czas.

Istnieje kilka przedsiębiorstw w Warszawie specjalizujących się w usuwaniu zabrudzeń techniką prania ekstrakcyjnego. Docenianą marką w tej branży jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni z tapicerki, a Konsumenci mianują ją najlepszą firmą piorącą w mieście stołecznym. Może warto uwierzyć ich rekomendacjom. Jednocześnie w niniejszym artykule zostaniesz poinformowany o tym na czym konkretnie polega pranie ekstrakcyjne, które środki najlepiej sprawdzają się w tej metodzie i co mamy możliwość wyczyścić przy pomocy tej uniwersalnej metody. Zapraszamy!

Metoda prania ekstrakcyjnego w pigułce

Przede wszystkim dobrze jest nadmienić, że technologia prania ekstrakcyjnego służy do sprzątania takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to powierzchnie bardzo narażone na regularne zanieczyszczenia, i właśnie dlatego tradycyjne metody czyszczenia nie przynoszą upragnionych skutków. Aby w 100% pozbyć się zanieczyszczeń z wersalki, czy dywanu warto jest przemyć nie tylko widoczną warstwę materiału, ale również tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne umożliwia docierać do głębokich warstw sprzątanych powierzchni, co sprawia, że ta metoda jest niezwykle korzystna. A czym się ona charakteryzuje? W praniu ekstrakcyjnym używane są fachowe urządzenia, zwane ekstraktorami. Takie odkurzacze ekstrakcyjne nawilżają warstwy materiału roztworem piorącym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozcieńczać, po czym maszyna wchłania go z materiału, zapewniając piękny zapach, perfekcyjną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako wariant prania chemicznego eliminuje nie tylko świeże zabrudzenia, ale również zabrudzenia, które powstały nawet wiele lat wstecz. Po tym fachowym zabiegu piorącym kanapa, czy tapicerka wyglądają jak nowe.

Technologia prania ekstrakcyjnego

Wyżej zdawkowo opisaliśmy samą technikę prania ekstrakcyjnego. Teraz opiszemy Wam jak dokładnie przebiega mechanizm prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są używane w trakcie czyszczenia i jakie preparaty chemiczne są najdoskonalsze. Przed przystąpieniem do zabiegu prania ekstrakcyjnego warto jest dokładnie ocenić konstrukcję materiału i rodzaj zabrudzeń. Pozwala to dokładniej dopasować środki piorące i obliczyć optymalny czas nawilżania, tak żeby prany materiał nie uległ zniszczeniu. Następnie przechodzi się do fazy moczenia. Ten mechanizm rozluźnia zaschnięty brud. Kolejnym etapem jest odkurzanie. Wkrótce po tym powinno się dokładnie osuszyć określoną powierzchnię. I już. Wróćmy teraz do wątku płynów czyszczących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj prym wiedzie popularna marka Karcher, produkujące domowe i przemysłowe ekstraktory do sprzątania, jak i płyny do czyszczenia chemicznego.

Dlaczego warto skorzystać z metody prania ekstrakcyjnego?

Jak już wspominaliśmy na samym wstępie czyszczenie dywanów i tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala wyeliminować nawet 99% groźnych bakterii. W trakcie tym wszakże nie kończą się walory tej technologii czyszczenia nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne wymazuje przykre zapachy, dla przykładu odór zwierząt domowych, czy zapach potu. Dodatkowo pielęgnuje prany materiał, orzeźwiając kolor i budowę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest mocno polecane alergikom, ponieważ niszczy roztocza i inne czynniki wyzwalające reakcje alergiczne. Jest to znakomita technika czyszczenia dywanów i tapicerki meblowej. Co raz częściej poleca się ją również do mycia tapicerki samochodowej, jak i odkażania powierzchni ze skóry (które są wyjątkowo kłopotliwe w konserwacji).

Czy jesteś gotowy na skorzystanie z praktycznej i skutecznej metody prania tapicerki? Zamierzasz ożywić swój poplamiony dywan na wiosnę? Nie ma skuteczniejszej techniki prania niż pranie ekstrakcyjne. 100% zadowolenie gwarantowane. Firma Pogromca Brudu gwarantuje czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także czyszczenie mebli ze skóry w Warszawie, a dokładnie w dzielnicy Bielan. Dysponujemy specjalistycznymi ekstraktorami marki Karcher i specjalistycznymi środkami myjącymi o miłym zapachu. Gwarantujemy dojazd do Klienta i dokładną analizę oczyszczanych powierzchni. Jesteśmy firmą piorącą rekomendowaną przez sporą liczbę Klientów. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług prania już teraz. Wejdź na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie tapicerki meblowej Warszawa

Komentarze są wyłączone.