Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekt ogrodu – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Notariusz
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę na całym świecie. Zdobycie go wymaga długotrwałych przygotowań. Dzięki nim bez problemu udowodnimy nasze kwalifikacje na niezliczonych rozmowach kwalifikacyjnych, czy w przypadku próby dostania się na studia. Odpowiednio sprawdzają nasze umiejętności i demonstrują je jako certyfikat. Nie w każdym miejscu jest możliwość zdobycia certyfikatu. Taką możliwość oferują tylko najlepsze szkoły językowe. Działają one w porozumieniu z Cambridge English Qualifications, dzięki temu zdobywamy oryginalny certyfikat. Jeśli zdecydujemy się na podejście do egzaminu, powinno się skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu nie łatwo jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały do nauki i ktoś obeznany, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin to inny zakres wiedzy i jest dostosowany pod różne grupy społeczne, jednocześnie oferując nam nowe możliwości. Pomaga to w dostaniu się na zagraniczne studia czy pracę w międzynarodowym zespole. Dzięki podzieleniu egzaminów na kategorie prościej jest się do nich dopasować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem który powstał ze względu na najmłodszych. Określa on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość zdobyć dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich zdolności i kieruje do kolejnych działań powiązanych z nauką języka. Prościej jest im na dalszych etapach podejść do trudniejszych egzaminów, oferujących coraz większe możliwości. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje opcję zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, który pozwala na przystąpienie do niego dorosłym. Zdany egzamin reprezentuje posługiwanie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym stopniu zaawansowania i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz możliwość pracy w środowisku wielojęzycznym. Zdobycie certyfikatu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest ceniony na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English informuje, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zwolnienie z zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w innym kraju w języku angielskim. Zdobywając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest honorowany przez największe firmy. Udowadnia, że możesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno w codziennym życiu, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już na najwyższym poziomie certyfikatem z serii Cambridge English. Potwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go potrafimy zrozumieć prawie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, potrafimy się posługiwać językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już możliwość rozpoczęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin demonstruje umiejętności w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, jeśli zależy nam na przedstawieniu pracodawcy naszych predyspozycji. Nauka do tego certyfikatu gromadzi specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze zdolności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest sposobność dokładnej oceny poziomu wiedzy. Tłumaczy to też wagę certyfikatu. Egzaminy zwykle są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część zawiera zadania związane ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy możliwość kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą fleksję oraz zakres słownictwa w różnych tematach, towarzyszących w codziennym życiu. Trzeba brać pod uwagę, że rodzaj egzaminu zależy od tego, na jaki certyfikat się zdecydujemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych predyspozycji językowych, warto jest udać się do szkoły językowej. Tam specjaliści ocenią nasz poziom zaawansowania i przygotują nas do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup społecznych, ponieważ poziom egzaminu wzrasta adekwatnie do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też powiązane z tym, co pragniemy dzięki nim osiągnąć. Jeśli jest nam potrzebny do wymarzonej pracy, za pewne wybierzemy inny, niż w razie starania się na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.