Wynajem autokarów – Organizujemy wycieczkę szkolną

Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – historia, prawo, zakres działania
20 stycznia, 2018
Najlepszy dentysta w Toruniu GABIENT STOMATOLOGICZNY KLINIKA STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ
Rodzinny dentysta – Esthetic Dental Clinic Toruń
24 stycznia, 2019

Wynajem autokarów – Organizujemy wycieczkę szkolną

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Wynajem autokarów Toruń - przewozy autokarowe

Wyjeżdzasz? Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika?

Podstawowym problemem w organizowaniu wyjazdu jest wynajem autokaru. Jak wybrać właściwą firmę przewozową ? Poniżej przedstawiamy krótki poradnik dla mniej i bardziej doświadczonych podróżników.

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Coraz więcej firm przewozowych ma opcję rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Bez wychodzenia z domu możesz zorganizować przejazd sobie i innym. Żeby to zrobić potrzebujesz tylko komputera lub smartfona oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli bilet elektroniczny, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dodatkowym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość zdobycia biletu w niższej cenie. Wiele firm oferujących wynajem autokarów ogłasza specjalne oferty promocyjne dla klientów, którzy rezerwują bilety przez internet. Jeżeli szukasz odpowiedniego środka lokomocji, koniecznie sprawdź, czy wybrany przewoźnik oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ AUTOKARY WYBRANEJ FIRMY

Przy organizowaniu męczącej podróży, ważnym aspektem będzie funkcjonalność autobusu autokaru, w którym przyjdzie nam spędzić długie godziny. Warto więc upewnić się, czy wybrany przez nas przewoźnik zagwarantuje nam komfortową podróż. Wiele firm wynajmujących autokary udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- zapoznaj się z nimi! Upewnij się, czy siedzenia można regulować, czy będziesz miał gdzie wyprostować nogi. Może się to okazać ważne szczególnie w razie kilkudziesięciogodzinnej podróży- będziesz mógł odpocząć , dzięki czemu podróż minie ci o wiele szybciej Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

następnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego busa jest klimatyzacja. Koniecznie więc upewnij się, pojazdy są w nią wyposażone. Męcząca podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważny aspekt podróży.

Dużym plusem autokaru wycieczkowego jest wbudowana toaleta. Jest to szczególnie istotne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz uczestnikom wycieczki nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli należysz do osób, które nie potrafią spać w podróży przed rezerwacją biletów dowiedz się, czy wybrany przez ciebie autokar pozwoli ci na zrelaksowanie się przy ulubionym serialu, bądź zaproponuje projekcję swojego. Dzięki wyposażeniu autokarów w gniazdka będziesz mógł także popracować, zrelaksować się oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

UPEWNIJ SIĘ, ŻE BĘDZIESZ BEZPIECZNY

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Daleka droga dla wielu z nas nie należy do przyjemności. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy oferującej transport zostali odpowiednio przeszkoleni. Sprawdź, czy kierowca prowadzący twój pojazd ma zmiennika. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Pamiętaj, że jeden kierowca nie może prowadzić pojazdu dłużej niż 4,5 godziny bez przerwy- jeżeli zauważysz coś takiego, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług tego przewoźnika. Najlepiej zrobisz jednak upewniając się na długo przed podróżą, że firma, którą chcesz wynająć dba o bezpieczeństwo swoich pasażerów. Nawet jeśli jest duża różnica w cenie, a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma transportowa zapewni nam bezpieczny przejazd, lepiej zainwestować w bilet trochę droższy i być pewnym że, nasz kierowca będzie miał zmiennika i nie zaśnie za kierownicą. Pamiętaj, że bezpieczeństwo i komfort to najważniejszy obowiązek każdej firmy przewozowej wobec swoich klientów.

ZOBACZ, CZY INNI POLECAJĄ TĘ FIRMĘ

Wybierając przewoźnika, warto sprawdzić, jak oceniają go inni klienci Dzięki temu upewnisz się, że dobrze wybrałeś. Pamiętaj, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach

Planowanie podróży i długa droga wiąże się dla wielu z nas z niemałym stresem. Kiedy znaleziona przez nas firma wynajmująca autokary okazuje się nie do końca trafnym wyborem, możemy zniszczyć sobie cały wyjazd, męcząc się przez długie godziny w niewygodnej podróży. Powyższy miniporadnik może wydać się niektórym dosyć oczywisty, jednak podróżnikom mniej zaawansowanym mogą one oszczędzić wielu nieprzyjemności Wygoda w podróży jest najważniejsza, dlatego należy dobrze przemyśleć wybór przewoźnika.

Komentarze są wyłączone.