Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające
Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego
5 kwietnia, 2017
profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów
Wynajem telebimu bardziej się opłaca
7 kwietnia, 2017

Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły

dj z łodzi dj na potańcówki i prywatki profesjonalny dj

dj z łodzi dj na potańcówki i prywatki profesjonalny dj

Jak przygotować genialną imprezę?

Wszyscy mamy świadomość tego, iż idealne imprezy to te, które absolutnie nie są ustalone od początku do końca – a mianowicie wiele rzeczy po prostu ma miejsce swobodnie. Często jest tak, iż im bardziej jesteśmy sceptycznie nastawieni i nie chce nam się wyruszać do znajomych, wówczas impreza jest jeszcze bardziej ciekawa. A w przypadku kiedy opracowujemy plan działania jeden tydzień wcześniej (panie kupują niekiedy fajne ubrania z takiej okazji oraz dostosowują makijaż), wtedy prywatka okazuje się bardzo nudna oraz chcemy od razu z niej zrezygnować. Osoba, jaka jest inicjatorem nie potrafi do końca przewidzieć wszelkich wydarzeń, może jedynie zaproponować pewne ramy, m in. iż o północy w czasie Sylwestra osoby zaproszone będą pić szampana na świeżym powietrzu oraz oglądać fajerwerki. Jego nadrzędnym przeznaczeniem jest zawsze to, by niczego wszystkim zebranym w ogóle nie zabrakło. Idealnym pomysłem jest załatwienie odpowiedniej oprawy muzycznej, przykładowo na prywatce będzie brzmiał słynny DJ.

Wysłać sms czy wydrukować zaproszenia?

Stworzenie imprezy absolutnie nie polega wyłącznie na zaproszeniu gości sms-em oraz wystawieniu napojów z alkoholem na stole. Właśnie – jeśli mamy na względzie zawiadomienia. Przekazywanie prowizorycznych sms-ów w formie: „w niedzielę dyskoteka, wbijaj”, „w weekend u mnie, prywatka do białego rana” lub „wpadnij, Sylwester u mnie”, jest delikatnie mówiąc – trywialne. Dobrym zamysłem jest zatem stworzenie zaproszeń oraz własnoręczne ich uzupełnienie, bądź wysłanie wiadomości, ale o trochę odmiennym wyrazie, dla przykładu:

„W związku z częstymi listami podwładnych, monarcha wszelakich dóbr król Michaił I, jako iż jest cesarzem dobrotliwym, przyjmuje na znamienitą wieczerzę pod „Chudym Smalcem”, jeśli tylko w niedzielę Słońce zakamufluje się za widnokręgiem. Bezwarunkowo trzeba mieć swobodne okrycie oraz konkretną dawkę dobrego nastroju. Na biesiadzie aranżowaniem melodii zajmie się wspaniały DJ, zaś wieczerza zatrzyma się w takiej sytuacji, kiedy wszyscy goście pogrążą się we śnie lub nawrócą do swych pałaców.”

Wyszło bardziej intrygująco, prawda? Z całą pewnością więcej osób zawita na imprezę po przyjęciu tej wiadomości. Trzeba pamiętać, aby ogólnie rzecz ujmując nie była zbyt podniosła – musi obowiązkowo zawierać należytą dawkę powagi i humoru. Jakich błędów całkowicie unikać? Taki sms czy zachęcenie w postaci karteczki nie może nikogo dotknąć. Darujmy sobie definiowanie znajomego niezbyt przyjemną ksywką (nawet jeśli na daną osobę tak mówią inni), wypisywanie cudzych cech charakteru (szczególnie ujemnych) oraz innych równorzędnych rzeczy.

W przypadku kiedy drukujemy kartki z zaproszeniem, to nie muszą one mieć formy porządnej kartki zapisanej tekstem. Wcale nie muszą to być także karteczki kupione w supermarkecie papierniczym lub w internecie. Wspaniałym konceptem jest samodzielne obrobienie graficzne zaproszeń, przykładowo w formie listu na papirusie rodem z XIV wieku. Wszystko zależy niewątpliwie od rodzaju prywatki, m in. czy przybyli goście będą się przebierać.

Jak ułożyć jadłospis, żeby wszystkim gościom pasował?

I tutaj zarysowuje się kluczowy, i równolegle przypuszczalnie najistotniejszy kłopot: czy którykolwiek z przybyłych gości ma reakcję alergiczną bądź nietolerancję na wybrane potrawy? Jakie są skłonności kulinarne gości? Czy preferują spędzać czas na świeżym powietrzu przy ognisku czy podjadać wykwintne potrawy w dobrej restauracji? Na wyjątkowej prywatce napój wysokoprocentowy krótko mówiąc nie „przesłoni” pysznego jedzenia, inaczej mówiąc, iż wszystkie dania muszą obejmować główne miejsce, a nie czerwone wino bądź tequila. Każdy dokładnie wie, że nie można pic takich napojów na tzw. „goły żołądek”. Zanim przybyli goście rozpoczną sączyć właściwej jakości napoje wyskokowe, powinni cokolwiek skonsumować. Menu powinno być dobrane do ich preferencji, m in. jeżeli towarzyszka ze szkoły ma reakcję uczuleniową na marchew, to świetnie by było, jeśliby na stole zostały postawione zakąski i główne posiłki wolne od tego warzywa. Skoro przyjaciel z akademika ma dylemat z nietolerancją pszenicy oraz jogurtów i innych produktów mlecznych, to należałoby zrobić co najmniej 2 potrawy właśnie dla niego. W innym przypadku będzie siedział przy stole i zupełnie nic nie jadł, albo przyniesie własne jedzenie, natomiast na taką sytuację ogólnie rzecz ujmując nie powinien pozwolić żaden realizator imprezy (jeśli troszczy się o to, by wszyscy uczestnicy doskonale się bawili). Koszty prywatki mamy szansę bez wątpienia podzielić na wszystkich gości – łącznie z kosztami wynajęcia DJ-a. Każdy spośród nich przyniesie najzwyczajniej w świecie ze sobą napój alkoholowy oraz jakieś dania. Trzeba jednak pilnować, żeby mówiąc w skrócie nie pojawiło się 20 butelek piwa i jedyne białe wino (bądź na odwrót). A to co kto przynosi ze sobą należy stwierdzić na starcie.

Jeżeli planujesz wynająć na własną prywatkę kogoś, kto będzie będzie zachęcał do tańców świetną muzyką, to kliknij w odnośnik po prawej stronie – DJ łódź – a przeczytasz pod nim ciekawe informacje.

Komentarze są wyłączone.