Dekoracje weselne ze światła i balonów

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
25 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy firmę – wybieramy formę opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne ze światła i balonów

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji weselnych, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by były doskonałym elementem wystroju wnętrz, robiły wrażenie i były dobrze wspominane przez gości. Najlepiej zdecydować się na takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej i podkreślą charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich zbyt dużo, aby nie zaburzały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i naw bocznych. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece nadają wnętrzu niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, aby nie przeszkadzały gościom w swobodnym poruszaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też zabezpieczą przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, chodniki

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, by ukształtować korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zwykle takie chodniki są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają duże zastosowanie. Będą odpowiednie w każdym z miejsc, jakie para młoda zamierza ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniej kwiatów żywych oraz nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Często rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kwiatowymi kompozycjami, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja ślubna uświetni też wystrój sali lub będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Przy dekoracji samochodu także można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Kwiaty, puszki, wstążki

Wciąż do najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one dostępne w różnych kolorach i wzorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Równie dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami ślubnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, o którym trzeba zdecydować, organizując ślub. Głównym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Dużą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się też gra świateł scenicznych, które stworzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by stworzyć niepowtarzalny klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma najwyższą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na wesele są pokrowce, jakie dobiera się pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami ślubnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje sal weselnych

Komentarze są wyłączone.