Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

prawnik toruń skuteczny adwokat kancelaria adwokacka przedawnione długi
Pomoc prawnika w sprawie nękających firm windykacyjnych
26 kwietnia, 2017
dj na wesele gdańsk muzyka na wesele muzyka do pierwszego tańca
Oprawa muzyczna wesel – DJ, konferansjer i wodzirej
2 maja, 2017

Profesjonalny DJ zastąpi każdy alkohol

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

dj na wesele bydgoszcz dj na uroczystości dobry dj

Zabawa weselna jest niezwykłą ucztą rodzinną, która powinna mocno zapisać się w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Bardzo dobrze by było, gdyby przywodziła głównie pozytywne skojarzenia. Każda para marzy o wyjątkowym, estetycznym i porywającym weselu. Czyli takim, na jakim wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z wyczuciem i smakiem do białego rana.

Wesela bez mocnych trunków

Współcześnie na każdym kroku oglądamy reklamy faworyzujące napoje wysokoprocentowe, tytoń oraz kolejne używki, m. in. afrodyzjaki. Najczęściej niedojrzałe osoby organizując wesele chcą zadowolić wszystkich, a wybraną drogą mogącą spełnić ten cel jest alkohol. Gdy go wypijamy robimy to, na co nigdy byśmy się na trzeźwo nie zdecydowali i absolutnie nie dokuczają nam już przykre przytyki wujków, płacz najmniejszych gości oraz aromat papierosów przemieszczający się ponad nimi (mimo że sami nie palimy). Dj na wesele, wyrafinowane potrawy, przeróżnego rodzaju gry oraz miła atmosfera – to wszystko w praktyce wystarczy. Przytomność na wymienionych uroczystościach zdarza się bardzo rzadko, jednakże od kilku lat sporo małżeństw zaczęło upowszechniać wspomniany styl. Dlaczego? – z uwagi na dzieci, jakie zupełnie nie mogą widzieć bliskich pod wpływem wysokoprocentowych trunków, a z innej strony – jest to objaw dorosłości oraz odpowiedzialności.

Duża ilość osób, w sumie nie tylko wchodzących w skład Kościoła katolickiego, jest zdania: „doskonała ceremonia absolutnie nie zależy od ilości spożytego spirytusu” albo „w ogóle nie potrzeba napojów alkoholowych, ażeby dobrze się bawić”. W sytuacji uroczystości weselnych jest to o tyle zaskakujące, bo w Polsce wymienione okoliczności z pokolenia na pokolenie były bogato zakrapiane. Osoby, jakie zdecydowały się obecnie na wesele bez żadnych trunków zazwyczaj słyszały obraźliwe komentarze, odtrącenie szansy uczestnictwa w zabawie bądź wyrażenia „Wesele bez alkoholu? Hahaha”. O ile zaproszenie fachowego wodzireja na przyjęcie wcale nie jest niczym wyjątkowym, to niedostatek napojów wysokoprocentowych – owszem.

DJ dla wymagających gości

Udane przyjęcie to wyczynowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz muzyka dopasowana do gustów przyszłych uczestników. To właśnie on planuje scenariusz uroczystości oraz wymyśla różnorakie zabawy. Na przyjęciu bez alkoholu jest wprost konieczny. Znany DJ to pewność doskonałej zabawy chociażby przez dwa lub trzy dni (razem z poprawinami). Jakie są jego naczelne zadania? Prócz tego, iż jest odpowiedzialny za dopasowanie utworów, to jakiekolwiek widowisko powinno być przez niego dosyć wcześnie deklarowane i poprowadzone. Każdy gość ma się doskonale bawić, nawet ten wyraźnie ostrożny. Praca wodzireja rozpoczyna się częstokroć od wytypowania przybyłym gościom ich siedzeń, a w następnej kolejności – wraz z nowymi wydarzeniami – wspólnie wyśpiewuje z zaproszonymi osobami, tłumaczy im ruchy podczas tańca, pokazuje wielorakiego rodzaju animacje. Wszystko to robi w sposób zabawny, jednak bynajmniej nie kompromitujący. DJ-wodzirej musi obowiązkowo być „duszą towarzystwa”, głównie na biesiadach bez alkoholu. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez bardzo długi czas w zestawieniu do tych, którzy natychmiast na wstępie uroczystości są pod wpływem napojów alkoholowych.

DJ na wieczór kawalerski

Bez napojów wysokoprocentowych niekiedy może odbyć się sporo klasycznych imprez, m. in. wieczory panieńskie narodziny potomka, rocznice ślubu. Zamiast zaprzepaszczać środki na spirytus, wino i szampana, wystarczy wykazać się cokolwiek lepszą pomysłowością. Wieczór panieński w niektórych przypadkach może ciągnąć się choćby dwa lub trzy dni, a w trakcie imprezy Panna Młoda jest nauczana do sprawowania roli wzorowej partnerki. Taka sytuacja tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas jakich po prostu nie muszą świętować półnagie tancerki. Imprezy oraz mecze bez napojów wysokoprocentowych są doskonałą alternatywą przede wszystkim dla tych opracowywanych w konwencjonalnym tonie. Wielekroć Mężczyźni oświadczają, iż pragną bawić się dobrze na imprezie, a nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom ile udało im się wypić. Trunek służy przede wszystkim do tego, ażeby „przysłaniać” istotne rzeczy, przykładowo brak doświadczania satysfakcji z wydarzenia, przywiązania do najbliższych (albo generalnie więzi społecznych) bądź niekorzystnego postrzegania odmiennej kultury. Nierzadko ludzie wcale nie chcą się pobierać, ponieważ nie mają pieniędzy na dostateczną ilość alkoholu i w praktyce nie rozumieją prawdziwego sensu tegoż zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tu naturalnie jedynie o napoje wysokoprocentowe, ponieważ kosztów związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest o wiele więcej.

Zaślubiny, urodziny i różne inne rodzinne zabawy bez żadnych trunków nie wyróżniają się tak naprawdę niczym od tych klasycznych. W wytyczonym miejscu zapewnia świetną muzykę znany DJ, na twarzy przybyłych gości dominują uśmiechy, Młoda Para tańczy w obłokach, oboje rodzice jednej i drugiej strony trwają porwani. Tylko nie ma hipnotyzującego alkoholu, przez który niejednokrotnie te przyjemne chwile uchodzą w zapomnienie i zastępuje je agresja, brak wrażliwości, podłość oraz bójki zaproszonych gości.

 

Komentarze są wyłączone.