Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona

bezpieczne pozycjonowanie pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie sklepów
Pozycjonowanie – kluczowe informacje dla początkujących
23 kwietnia, 2017
zakręcarki maszyny pakujące linie pakujące
Nowoczesne maszyny zakręcające, czyli zakręcarki firmy Zalkin
24 kwietnia, 2017

Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona

filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu

filmy reklamowe z drona spoty reklamowe z drona filmowanie dronem w toruniu

Filmowanie za pomocą drona

Ostatnimi czasy filmowanie dronem stało się bardzo popularne z uwagi na to, iż zapewnia mnóstwo profitów. Głównie – mamy szansę nim dokumentować prawie wszystko. Dokładne wskazówki daje polskie ustawodawstwo, jakie zabrania uwieczniania z niedużej odległości ludzkich twarzy (bez świadomości nagrywanych). Po drugie – te filmy są przydatne dla developerów, śledczych, realizatorów zabaw sportowych albo użytków rolnych. Filmowanie z dużej wysokości opiera się na świetnym sprzęcie, m.in. aparacie o jakości 4K. Może odbywać ruchy w każdą stronę i wcale nie traci zarazem pewności. Też obraz nie ulega zakłóceniom – a to chyba niektórzy zapamiętali ze starych czasów, gdy nie dało się zrobić czystego zdjęcia aparatem fotograficznym zainstalowaną w telefonie komórkowym. Zresztą – powyższe czasy już dawno odeszły w niepamięć. Filmowanie z powietrza bazuje na supernowoczesnej technice, jaka pozwala na kreowanie wyjątkowo drobiazgowych filmów, przykładowo rzeźby wybranego obszaru, a to dla właścicieli gospodarstw rolnych ma bardzo duże znaczenie.

Gdzie dron wykorzysta w pełni swoje możliwości?

Dzięki supernowoczesnym dronom mamy szansę w bezproblemowy sposób stworzyć dokumentację dla pośredników nieruchomości, którzy planują posiadać naprawdę dobrej jakości fotografie i wersję filmową nieruchomości na sprzedaż. Chcą też, żeby na „wynikach” z drona odnalazły się przykładowo dzielnica, w której jest zlokalizowana własność, drogi szybkiego ruchu czy przyjemności, przykładowo kino lub fitness. Dobrze wyeksponowany wyrób, to duża szansa na sprzedaż w dobrej dla nich stawce. Mnóstwo biur nieruchomości przekazuje filmy z powietrza wybranych obiektów oraz filmy 360 stopni. Klient ma możliwość wówczas wnikliwie zapoznać się z tym, co postanawia kupić.

Filmy z drona są konieczne podczas robienia kontroli technicznych. Z propozycji rejestrowania przy użyciu drona mogą korzystać instytucje budowlane, zakłady pracy, zarządcy dróg i autostrad, właściciele gruntów rolnych i geodeci. Drony potrafią nagrywać przedmioty znajdujące się na znacznej przestrzeni, m. in. gazociągi. Statki powietrzne pilotowane zdalnie są wyposażone w kamerę termowizyjną, która bezustannie śledzi ubytki ciepła (w przypadku elektrociepłowni).

Gospodarze też nie mogą skarżyć się, bowiem rzeczywiście dzięki dronom mają opcję szczegółowo opracować przebieg zbiorów i udoskonalić wzbogacanie roli. Zdalne statki są potrzebne przy wycince chorych drzew oraz w trakcie analizowania liczby nasadzeń.

Wszystkie zdarzenia sportowe, transmisje z różnych spotkań na żywo, komunie, imieniny, wydarzenia muzyczne – mają okazję pojawić się w soczewce kamery zainstalowanej w dronie. Z całkiem innej pozycji, zatem z powietrza. Opracowywanie przyciągających filmów z drona jest ofertą przede wszystkim dla Młodej Pary i gości, którzy pragną sprawić im radość w owym wyczekiwanym dniu.

Drony w marketingu i reklamie

Wszystkie działania reklamowe są dobre wówczas, gdy ich wydajność można rzeczywiście ocenić, np. liczbą Konsumentów czerpiących z wybranej usługi bądź pozyskujących dany towar. Filmy promocyjne z drona z całą pewnością zaintrygują dotychczasowych Interesantów i skuszą kolejnych. Współcześnie niestety nie wystarczy już druk broszur, ani tradycyjne filmiki reklamowe w TV (do jakich telewidzowie bardzo szybko zdążyli się przyzwyczaić). Trzeba ich czymś zaszokować, i drony nadają się na potrzeby takiego celu znakomicie. Aby zdobyć kolejnych Kontrahentów, można nakręcić nietypowy film promocyjny z perspektywy drona dotyczący, m. in. popularnego miejsca do odwiedzenia w regionie. Z usług nagrywania dronem mogą skorzystać naleśnikarnie, pensjonaty, ośrodki wczasowe oraz rehabilitacyjne, supermarkety i firmy tranzytowe. Czyli wszyscy zainteresowani, którym zależy na filmowaniu na dużo większym terenie – nie tylko urokliwej dzikiej przyrody, ale również środków transportu służących do przewożenia ładunku na znacznych odległościach. Polska jest bogaty w malowniczą architekturę oraz dziką przyrodę, a poświadczeniem tejże tezy jest to, iż w każdym roku przyjeżdżają tysiące miejscowych oraz zagranicznych wczasowiczów.

Spoty reklamowe dronem mogą być profesjonalnie zaprojektowane i gotowe do emitowania, przykładowo w telewizji czy na ekranach ledowych. Kiedy pragniemy na własną rękę zająć się wykańczaniem wszystkich kadrów, w tym: wybieraniem najkorzystniejszych oraz organizowaniem ich w odpowiedniej kolejności, wówczas powinniśmy taką wersję uzgodnić z wybraną firmą od razu. Więc, iż pragniemy uzyskać niczym nie zakłócone ujęcia dostosowane do samodzielnej obróbki.

Zwykle firmy, które rzetelnie zajmują się wykonywaniem filmów oraz zdjęć przy pomocy dronów, świadczą kompleksowe usługi dobrane do indywidualnych wskazówek każdego Interesanta, m. in. utworzenie profesjonalnego planu z uwzględnieniem wszelakich instrukcji, kadry lotnicze w wysokiej jakości, tło muzyczne czy profesjonalnie opracowana muzyka, i jeszcze okazja wykonania jednej albo kilku wariacji językowych do zmontowanego filmu. Wszystkie kadry – więc wszystko to, co umieszczone zostało w pamięci zdalnego statku – możemy pomieścić na różnych nośnikach, m. in. na dysku przenośnym lub płycie DVD. Dzięki temu mamy możliwość w wolny sposób go duplikować, m. in. dla krewnych i kolegów.

Jeżeli zainteresowała Cię tematyka robienia filmów i wykonywania fotografii w całkowicie inny sposób, wejdź w odnośnik obok – filmy reklamowe z drona – a znajdziesz znacznie więcej atrakcyjnych informacji.

Komentarze są wyłączone.