Wynajem telebimów na duże imprezy

agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
11 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka prawnik toruń prawo spadkowe
Spadek podlegający opodatkowaniu – prawnik radzi
15 kwietnia, 2017

Wynajem telebimów na duże imprezy

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Masowa impreza nie może obyć się dzisiaj bez telebimu

Dziś każda większa impreza musi koniecznie posiadać optymalną inscenizację wizualną i dźwiękową. Rejony, w jakich decydujące są: obraz, muzyka i światło, bez dwóch zdań powinniśmy wprowadzić praktyczne – i oczywiście solidne – wyposażenie transmisyjne. Dziedzina rozrywkowa jest dziedziną niesamowicie trudną, bo każdy poszczególny koncert bądź wydarzenie sportowe musi spełnić wymagania większości uczestników. Każdorazowo czekają oni z niecierpliwością na dobre wydarzenie bez niepotrzebnych zakłóceń.

Telebimy to aktualnie bardzo zaawansowane i ekonomiczne akcesoria, dzięki którym można w trakcie imprezy grupowej przedstawiać wielorakie materiały, m. in. reklamy mecenasów. Tego rodzaju ekrany użytkuje się jako oprawę spotkań targowych, w czasie rewii mody, konsultacjach oraz wystawach. Szczególnie często możemy je zobaczyć w centrach handlowych, na wernisażach oraz salach sportowych. Mają możliwość pełnić funkcję główną (tak jak na koncertach) albo jako drugi plan (np. w sytuacji meczy siatkówki). Innym wybiegiem na zagospodarowanie telebimów jest ulokowanie ich w sferze miejskiej na potrzeby emitowania materiałów promocyjnych lub standardowych wiadomości, przykładowo pogody.

Należałoby wyeksponować to, że bynajmniej nie trzeba wkładać prywatnych pieniędzy w tak drogi „instrument”. Niejednokrotnie nawet wielkie przedsiębiorstwa czerpią z wynajmu telebimów, gdyż – najczęściej w pakiecie – nabywają załogę techniczną, m. in. do przymocowania kompletnego sprzętu przed wydarzeniem lub jego zdjęcie natychmiast po nim. Za pomocą przenośnej formy wyświetlacze mamy możliwość w przystępny sposób przemieścić w te lokalizacje, w których są akurat niezbędne. Większość placówek, jakie przez wiele lat zajmują się instalacją i serwisem ekranów ledowych, mogą przeprowadzić tę czynność w nieomal 45 minut. Mamy możliwość ponadto łatwo ustawić kąt nachylenia telebimu, a także obracać nim dokoła własnej osi.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – bo taka formułą wielokrotnie w sieci określa się wyświetlacze ledowe, które oferują wielorakie firmy – doskonale będą zdawać egzamin na sympozjach. Nieraz transmisja nie może „dolecieć” do wszystkich obserwatorów (uciążliwe jest zgromadzenie ich w najważniejszym rejonie), natomiast wyświetlacze sprawnie zmniejszają wspomniany dylemat. Prócz tego wszyscy widzowie mają szansę rzeczywiście brać udział w konwersacji, a mianowicie na żywo zadawać pytania.

Występy oraz uroczystości na świeżym powietrzu, przykładowo występy kabaretów, to następne zdarzenia, na których powinny być zainstalowane duże wyświetlacze ledowe. Treść powinien „dolecieć” do bardzo dużej ilości uczestników i nie musi być skumulowany w określonym rejonie. Często oprócz jednego centralnego telebimu umieszcza się kilka niezależnych w różnych obszarach miasta, które przyciągają dodatkowych widzów. Często takim wydarzeniem będzie noc kabaretowa, a niekiedy pokaz sławnego zespołu. W pierwszym przypadku naprawdę powinny spełnić swoje zadanie dwa rozstawione po bokach telebimy, na których będą skupiać swoją uwagę uczestnicy z najodleglejszych rejonów. W przypadku koncertów obowiązkowa jest fachowa sceneria, która opiera się na postawieniu najlepszej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, świateł, efektów widowiskowych (np. skoncentrowanych świateł laserów).

Codzienne życie telebimów

Wyświetlacze diodowe są świetnym pomysłem nie tylko na ogromne wydarzenia sceniczne, które przyciągają setki czy tysiące ludzi. Można je spostrzec na co dzień, np. w kawiarniach czy w ogródkach dla klientów barów. Osoby, które z któregokolwiek powodu absolutnie nie mają opcji być w nowym mieście na interesującym wydarzeniu sportowym, mogą spokojnie „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” oraz obserwować relację z meczu drogiej drużyny. Obserwatorzy mogą wtedy liczyć na najlepszą jakość przesyłanego obrazu oraz niezwykłe emocje. Przeważnie przedsiębiorstwa, jakie odnajmują wymienione telebimy, oferują również zadaszoną scenkę, długie ławy, doskonałe jedzenie i multum dodatkowych rozrywek.

Jaka jest cena wynajęcia telebimu?

Jeśli pragniemy nabyć telebim, wówczas opłata będzie chwiać się w przybliżeniu od 12 tys. do 70 tys. złotych. Odpowiedniej klasy, spore telebimy będą generowały koszt od 50.000 zł i więcej. Nie ulega wątpliwości dużo lepiej opłaca się wynająć telebim (w szczególności, jeśli wydarzenie będzie miało charakter jednostkowy). Po wprowadzeniu w Google, np. słów „telebim wynajem”, możemy dostrzec, iż koszty wypożyczenia telebimu sportowego zaczynają się mniej więcej od niecałych stu złotych za dzień. Wszystko właściwie jest uzależnione od określonej propozycji (i ilości wypożyczonych ekranów ledowych), a także zakresu obsługi wyselekcjonowanej firmy.

Jeśli zajął Cię niniejszy tekst i planujesz wiedzieć więcej o scenografii audio-wizualnej na przeróżne wydarzenia, kliknij w odnośnik po prawej stronie – Wynajem Telebimów cena – a prawdopodobnie odkryjesz to, czego obecnie wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.