Termokubek Contigo idealny na każdą okazję

Chirurgia stomatologiczna usuwanie ósemek ekstrakcja zęba
Chirurgia szczękowa
2 września, 2020
Pozycjonowanie wizytówek firmy w mapach google
Optymalizacja i pozycjonowanie wizytówek w Google maps
11 września, 2020

Termiczny kubek idealny dla każdego

O termicznych kubkach myślimy przede wszystkim w czasie zimowo-jesiennym, jeśli planujemy wziąć ciepłą herbatę lub kawę do szkoły, do pracy, czy na przykład w podróż samochodem lub pociągiem. Nie pamiętamy , że termokubki nie tylko utrzymują gorąco, ale też są wyśmienite do przechowywania chłodnego napoju gdy jest gorąco. Który kubek termiczny będzie doskonały dla Ciebie? Wszystko zależy , czy potrzebujesz kubka na co dzień do korzystania, czy interesujesz się turystycznymi termosami. Dobry kubek termiczny na kilka godzin utrzyma gorąco herbaty czy kawy lub chłód napoju. Dlatego też z termicznego kubka można korzystać cały czas, zwłaszcza że jest on produktem bardzo wygodnym i szczelnym, dlatego znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach.

Na co zwrócić uwagę, kupując kubek termiczny?

Jeżeli przewidujemy zakup termicznego kubka, najlepiej w pierwszej kolejności przemyśleć kilka istotnych elementów. W głównej mierze najbardziej ważny jest materiał produkcji. W ten sposób ocenimy jego przeznaczenie i trwałość zatrzymania ciepła lub zimna. Kolejnym składnikiem jest przykrywka . Powinna być nie tylko szczelna, żeby zachować ciepło lub zimno w środku na wymaganym stopniu, ale także gwarantować komfortowy sposób otwierania i picia. Warto również zwrócić uwagę na formę kubka termicznego i jego objętość. Kubki o niewielkiej objętości nie zachwycą na dłuższych podróżach, z uwagi na to w tej sprawie warto dostosować rozmiar kubka termicznego do swoich potrzeb. Z kolei jego kształt ma duże znaczenie pod względem użytkowym. Wolimy, by miał komfortowy uchwyt i nie ślizgał się w dłoni lub nawet w rękawiczce. Co więcej powinien być stabilny, a jeśli chcemy korzystać z niego w aucie, lepiej by wchodził w miejsce wyznaczonym na termiczny kubek.

Który termiczny kubek wybrać?

Kubek termiczny doskonały do pracy lub do biura

Termiczne kubki z reguły kupujemy z myślą o pracy. Patrząc na materiały, z których są wykonane, znaczna część z nich sprawdzi się w pracy. Wybór termicznego kubka do pracy lepiej jednak uzależnić od stylu pracy. W biurze odpowiednie będą praktycznie wszystkie kubki, jakie gwarantują długi okres trzymania ciepła lub zimna. Możemy zakupić piękny termiczny ceramiczny kubek, wygodny szklany albo wykonany z tytanu. Nie dość, że są dostępne w wielu wzorach i kolorach, to na dodatek są wygodne, lekkie i nie chłoną zapachów. Czasami do pracy decydujemy się na kubki termiczne plastikowe, chociaż te słabiej trzymają temperaturę. Charakter pracy ma znaczenie, z uwagi na trwałość. Nie każdy termiczny kubek będzie odpowiedni dla kierowcy lub dla budowlańca. Choćby z uwagi na to, że np. termiczny kubek szklany czy ceramiczny jest mniej odporny na uszkodzenie.

Który kubek termiczny będzie dobry dla dziecka?

Kubek termiczny dla dziecka powinien być przede wszystkim wygodny, lekki, bezpieczny i szczelny. Z tej przyczyny z reguły wybieranymi kubkami termicznymi dla dzieci są plastikowe kubki. Są one stosunkowo tanie, znajdziemy wśród nich dużo wzorów i kolorów, a do tego spełniają kryteria wygody. Łatwo zmieszczą się do plecaka i nie sprawią trudności w korzystaniu. I choć nie tak długo zatrzymują zimno lub ciepło i nie są tak trwałe, są bezpieczne dla dziecka. Nawet przy zniszczeniu nie potłuką się tak jak na przykład termiczny kubek szklany czy ceramiczny.

Kubek termiczny dobry na spacer

Plastikowy kubek termiczny nada się też na spacer, kiedy potrzebujemy lekkiego kubka termicznego, ale nie polegamy długim zatrzymaniu ciepła lub chłodu. Jeżeli jednak dłuższe utrzymanie ciepła lub zimna jest istotne, rozsądniej wybrać termiczny kubek z tritanu. Wykonane z tego kubki są lekkie w noszeniu, komfortowe, a ponadto są bez związków BPA i są odporne na drobnoustroje. Są trochę droższe i można je porysować, ale są odpowiednie dzięki swoim zaletom.

Jakie kubki termiczne nada się podczas wycieczki?

Wyjeżdżając na długą wycieczkę przede wszystkim chcemy, aby kubek termiczny bardzo długo zachowywał temperaturę napoju w środku. Z uwagi na to doskonałym kubkiem na wycieczkę jest stalowy kubek. Takie kubki termiczne najdłużej w porównaniu do pozostałych zatrzymują zimno lub ciepło, ponieważ są doskonale izolowane, co sprawia, że utrzymują temperaturę przez wiele czasu. Ponadto mają wytrzymałą budowę i są niemal obojętne na upadki. Wadą stalowego kubka jest zaledwie jego waga, bo jest on masywniejszy niż inne.

Kubek termiczny pasujący do samochodu

W aucie trzeba szczególnie uważać, więc kubek termiczny pasujący do samochodu jest głównie szczelny, wytrzymały i świetnie utrzymuje temperaturę. Kubki szklane, porcelanowe albo plastikowe są zbyt podatne na zniszczenia, aby nadawały się do samochodu. Z uwagi na to najlepszymi kubkami termicznymi do samochodu są te przygotowane ze stali lub z tytanu. Te kubki są wytrzymałe i długo zatrzymują zimno lub ciepło napoju.

Najlepszy kubek termiczny na prezent

Kupując prezenty z reguły kierujemy się ładnym wyglądem, więc najlepiej nadadzą się kubki termiczne szklane lub ceramiczne. Szklane kubki mają swój charakter, natomiast kubki ceramiczne ogromną ilość interesujących wzorów i kolorów. Choć plastikowe kubki również charakteryzują się obszernym wyborem motywów, nie polecamy ich na prezent.

Kubki termiczne Contigo

Komentarze są wyłączone.