Strona www – doskonała inwestycja

Pozycjonowanie stron internetowych Wysoka pozycja w rankingu Google kampanie promocyjne
Internetowe kampanie reklamowe
24 stycznia, 2017
Kamień ogrodowy - Kamień naturalny - Dekoracje ogrodowe z kamienia - Hurtownia kamienia - Kamień dekoracyjny
Dekoracje do Twojego ogrodu
25 stycznia, 2017

Pierwsza strona www została postawiona prawie ćwierć wieku temu. Koncern CERN uruchomił pierwszą witrynę dokładnie 30 kwietnia 1993 otwierając tym samy drzwi do rozwoju reklamy i przekształcając na zawsze strukturę oferowania usług i produktów. Następnym wielkim krokiem dla Internetu było rozpoczęcie funkcjonowania pierwszej struktury CMS – WordPressa. CMS to moduł zarządzania stronami. Z założenia ma być on przyjazny w obsłudze – taki też jest WordPress. Natychmiastowa instalacja, niezliczona ilość szablonów do modyfikacji i perspektywa swobodnego publikowania treści – to kluczowe argumenty, dla których wszyscy decydują się na WordPressa, zamiast stawiania stron w kodzie.

W dzisiejszych czasach prywatna strona nie jest już takim problemem jak dwie dekady temu. W sumie każda instytucja, pragnie utrzymywać dobry kontakt z Klientem, korzysta z własnej strony www. Jednak wśród potężnej konkurencji co raz ciężej jest dotrzeć do Użytkownika atrakcyjną stroną internetową. Trzeba się mocno postarać, by nasza witryna robiła pozytywne wrażenie i absorbowała użytkowników. Co więc uczynić by tak było. Z pewnością dobrze jest zagwarantować sobie pomoc ekspertów, dla których projektowanie stron internetowych to bułka z masłem. Profesjonalna agencja reklamowa nie tylko stworzy dla Ciebie stronę www, ale także ją wdroży. Zobacz zatem jakie strony są obecnie modne, co mogą zapewnić Ci firmy zajmujące się projektowaniem stron i na jaki wydatek powinieneś się przygotować.

Koniecznie wypróbuj system CMS

Jak już wspomnieliśmy na początku system CMS zapewnia ekspresowe i proste administrowanie stroną www z każdego miejsca na Ziemi. Nie potrzebujesz jakiegokolwiek doświadczenia ani umiejętności programistycznych, by móc stworzyć własną stronę internetową. Potrzebujesz jednak genialnej koncepcji, żeby jakoś to wszystko wyglądało. Tworzenie strony oddaj w ręce specjalistów. W tym miejscu masz dwa rozwiązania – masz szanse poprosić o stworzenie indywidualnego projektu, lub skorzystać z wielu, wykonanych wcześniej szablonów stron. Po prostu wyszukujesz określony motyw strony internetowej, a konkretna instytucja zmienia go według Twoich wymagań. Dużą korzyścią motywów jest możliwość ich prostego dostosowywania. Oznacza to, że możesz dowolnie dostosowywać barwy, rodzaje czcionek, obrazy, a nawet całe sekcje, co specjalistom zajmie co najwyżej dzień pracy. Taki system z pewnością się opłaci. Dla porównania cena stworzenia spersonalizowanej witryny to około 2000 złotych, a zapłata za zrealizowaną stronę z szablonu to około 1000 złotych.

Strona responsywna – idealne dopasowanie

Co raz głośniej mówi się o stronach responsywnych. Przede wszystkim z tego względu, że wzrasta ilość użytkowników przeglądających strony www na urządzeniach mobilnych. A strony responsywne łatwo przystosowują się do wielkości przeróżnych wyświetlaczy, co podwyższa Twoją szansę na zainteresowanie Odbiorców w różnym wieku i o rozmaitych oczekiwaniach. RWD ( z angielskiego Responsive Web Design) to szczególna technologia, która umożliwia stronie automatycznie zaadaptować się do kształtu okna urządzenia, na którym jest włączana. Strony takiego typu są wszechstronne i dostępne dla użytkowników rozmaitych modeli urządzeń. Dzisiaj spora liczba firm projektujących strony gwarantuje responsywność w standardowej cenie, lecz zawsze warto się spytać o taką usługę dodatkowo.

Strony AMP – dla wymagających

Skoro mowa o funkcjonalności i zainteresowaniu odmiennych użytkowników, nie możemy ominąć nowoczesnej technologii tworzenia stron – AMP. AMP to błyskawiczne strony mobilne. Co to znaczy? AMP HTML jest systemem, który pozwala zbudować stronę w niewielkiej wersji, w taki sposób aby umożliwić jej błyskawiczne załadowanie się w najtrudniejszych warunkach. Takie strony www integrują mobilność i znakomitą efektywność. Czemu dobrze jest je wypróbować? Głównie z tego względu, że znaczna grupa klientów nie będzie miała ochoty oczekiwać na załadowanie się Twojej strony i znajdzie jakąś inną. Dla ciebie oznacza to utratę ważnego Klienta. Rzeczywiście za tą zawartość witryny trzeba dodatkowo zapłacić, jednak naszym zdaniem jest to nieunikniony wydatek.

Jakie strony www są teraz modne?

Od kiedy wynaleziono WordPress ruch w Sieci powiększył się o kilkaset procent. Obecnie każdy ma możliwość posiadać swoją stronę. Rozwiązania bywają bardzo interesujące, aczkolwiek znakomicie sprawdzają się tradycyjne motywy. Co jest na topie w roku 2017? Spore obrazy to hit sezonu, a to przez zdjęcia stockowe. Na wielu stronach publikowane są wielkie zdjęcia z tekstem, co jest tanim, a jakże efektownym rozwiązaniem. Innym sposobem na zaciekawienie użytkowników jest film na wstępie. Obraz i dźwięk to para idealna, w przypadku stron internetowych. Nowością są również strony z menu po boku, lub witryny które ciągną się w dół, Co do zawartości, warto postawić na story telling, czyli tworzenie opowieści, zamiast bezbarwnych artykułów. No i wreszcie paralaxa, czyli efekt 3D. Wystarczy odrobina ruchu na stronie, a wszyscy będą ją doceniać.

Nie wiesz z usług której agencji skorzystać. My rekomendujemy Topranking – agencję z bogatym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami. Przejdź na ich stronę klikając w tym miejscu: projektowanie stron Toruń

Komentarze są wyłączone.