Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Depilacja laserowa - Depilacja laserem - Epilacja - Trwałe usuwanie owłosienia - Endomed Toruń
Depilacja laserowa – skuteczna metoda usuwania owłosienia
28 listopada, 2016
dekoracje weselne Toruń
Jak zaplanować, zorganizować i udekorować swój ślub?
6 grudnia, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Oprawa muzyczna wesela

Czy wspólnie myślicie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że goście będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O atmosferze przesiąkniętej tajemnicą, podziwie w oczach najbliższych oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź jest pozytywna, bez wątpienia potrzebujecie wytwornicy zachwycających chmur.

Ślub jest jednym spośród najistotniejszych momentów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszystkie przygotowania muszą być dopięte na ostatni guzik, bowiem nikt wcale nie chce doświadczyć w takiej chwili jakichkolwiek przykrości związanych, przykładowo z arogancją podchmielonego dj’a, tandetnym tortem weselnym czy głodnymi gośćmi ze względu na niedostatek dań. Jeśli postanowiliśmy, że na naszej imprezie weselnej będzie dj, musimy znacznie wcześniej zarezerwować sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jakie są nasze oczekiwania w czasie tej szczególnej okazji, podpisać umowę (która zawiera wszelkie drobiazgi), kontynuować z nim kontakt telefoniczny (dobrze byłoby, gdyby był przystępny przez całą dobę) i co najważniejsze – uzgodnić z wyprzedzeniem scenariusz wesela. Idealnie jest jeśli pojawi się on na nim o wiele wcześniej, aby zorganizować cały sprzęt. Doświadczony dj nie tylko zadba o przyjemną oprawę muzyczną, ale również poprowadzi całą imprezę zapełniając ją oryginalnymi zabawami, tańcami integracyjnymi i oczywiście odpowiednią dozą humoru.

Pomysł na efektowne wesele

By oficjalny taniec nabrał niepowtarzalnego charakteru, warto zdecydować się na wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy tańczyć w bujnych, widowiskowych chmurach unoszących się przy każdym naszym ruchu. Działanie wytwornicy opiera się w skrócie na chłodzeniu dymu, a dalej transportowaniu go w stronę ziemi. W urządzeniu musi znaleźć się pokruszony lód bądź wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu zaznaczy większość efektów wizualnych oraz spowoduje, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeśli szukamy takiego przyrządu na własne wesele, wystarczy zajrzeć na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na realizatora oprawy dźwiękowej można liczyć na rewelacyjny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar oraz Sean Patrick Flanery). Można też wprowadzić w Google wyrażenia „Ciężki dym Warszawa” i poszukać w wynikach oferty najmu takiej wytwornicy. Jest odpowiednia na każdego typu imprezy okazjonalne, między innymi:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • przyjęcia prywatne, przykładowo „domówki”
  • bankiety biznesowe, np. w wynajętym lokalu
  • imprezy noworoczne
  • wesela w plenerze
  • bale maturalne
  • pozostałe imprezy okolicznościowe, które potrzebują niezwykłej oprawy wizualnej oraz dźwiękowej

Oprócz niesamowitych chmur przemieszczających się w trakcie imprezy możemy zaznajomić się z propozycją generowania syntetycznego śniegu (piany albo baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti lub wyrzutni i działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych częstokroć dokupuje się fluorescencyjny płyn UV, ażeby osiągnąć zaskakujący rezultat „świecących” baniek. Zaś syntetyczny śnieg doskonale nadaje się na zabawy domowe, w lokalu czy pubie. Można go wykorzystywać przez pełny rok, niezależnie od tego czy temperatura zewnętrzna wynosi +25 czy -25 stopni. Świetnie sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na prywatkach rodzaju „Piana Party” za to pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w dyskotekach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie kulminacyjnym, eventach albo koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wypożyczenie wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym „chwytem” na „zatajenie” wszelkich braków, które zachodzą podczas tańca. Chmury przykryją cały parkiet razem z Waszymi nogami do 20 cm w górę. Wcale nie będzie więc widać, np. gdy jedno z was nadepnie partnerowi na nodze. Członkowie rodziny i przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie skierowany tylko na Wasze radosne twarze pełne szczęścia. Można niewątpliwie samemu zakupić dymownicę i nauczyć się ją obsługiwać. Jeżeli zależy Wam jednakże właśnie na tym jednym „tańcu w chmurach”, powinniśmy ją pożyczyć wraz z ekipą. W ogóle nie będziecie musieli martwić się, jeżeli cokolwiek pójdzie nie po Waszej myśli. Niejednokrotnie wynajmujący zaopatruje ją w profesjonalny roztwór, który jest wliczony do ceny wynajęcia. Trzeba dodać, że w miejsce zwykłych kostek lodu (takich, które kładziemy do drinków) korzystniej jest kupić suchy lód. Primo – jest dużo ekonomiczniejszy, Secundo – daje nieporównywalnie wspanialszy skutek, po trzecie – koszt nabycia 10-15 kg nie jest „ogromny” i stanowi orientacyjnie 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, żeby zapytać wynajmującego czy użyczy nam autentyczne urządzenie. Lepiej w ogóle nie decydować się na dostępniejsze „podróbki”, ponieważ nie zyskamy takiego rezultatu na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Komentarze są wyłączone.