Depilacja laserem medycznym Palomar Vectus

Haluksy – w jaki sposób zapobiegać? Kiedy stosować leczenie zachowawcze a kiedy operować?
23 marca, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Przewozy autokarowe Toruń – koszt najmu
1 sierpnia, 2019

Depilacja laserem medycznym Palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Dzień staje się coraz dłuższy i niebawem wzejdą pierwsze żonkile. Jest to też wspaniały okres na o to, jak wygląda nasza skóra. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra zregenerowała się od dawki promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najodpowiedniejszy czas na depilację laserową.

 Zanim przyjdziesz na zabieg

Do depilacji powinno się odpowiednio przygotować. Jakiś czas przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie naturalna opaleniznazimą nam nie zagraża, należy pamiętać o tym, że zrezygnować trzeba także z samoopalaczy. Trzydzieści dni przed wizytą u kosmetyczki powinno się przestać stosować kremów z retinolem.

Na chwilę przed depilacja laserową

Przed depilacją laserową należy dokładnie ogolić skórę. Koniecznie trzeba także zrezygnować ze stosowania kremów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed samą depilacją dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt niezbędne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że między kolejnymi zabiegami ważne jest zastosowanie czterotygodniowych przerw. Liczba zabiegów zależy od typu skóry, średnio wystarczają trzy sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są polecane. Na jakiś czas należy przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma upiększający wpływ na kondycję skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Przez miesiąc po depilacji laserowej koniecznie trzeba całkowicie odłożyć kąpiele słoneczne.

Ostatnie zimowe tygodnie to najlepszy czas na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa zapewni nam gładkie ciało podczas letnich wyjazdów.

Depilacja Zalety depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Niechcianego owłosienia można pozbyć się dzięki depilacji laserowej. Sposób ten posiada sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik barwnika w skórze, który umożliwia bardzo precyzyjnie dobrać moc lasera do indywidualnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych zlikwidowno możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja miejsc takich jak pachy zajmuje zaledwie kilka minut.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwały sposób depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, aby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Depilacja laserowa – komfort zabiegu

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób pozbycia się niechcianego owłosienia. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale też trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest także dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem jakim są wrastające włoski.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po zimie powinniśmy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować się na lato. Należy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu, ponieważ morzy oraz suche, ciepłe pomieszczenia negatywnie wpływają na stan naszej skóry. Wiosna, to też doskonały moment na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Sposób ten umożliwia trwale usunąć włoski i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, powinno się wybrać gabinet z odpowiednim laserem i właściwie wyszkolonym personelem. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Ogromną zaletą są także dwie soczewki, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Kilka miesięcy prze zabiegiem depilacji laserem nie należy pozbywać się włosków w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie przez ten czas jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Jest kilka czynników, które są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, jednym z nich jest na przykład bielactwo. Przez jakiś czas po depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania i zaleca się stosowanie kremów z wysokim filtrem, aby chronić skórę.

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg, zapewniający trwały efekt. Wiele kobiet potwierdza skuteczność tej metody depilacji. Zaplanuj depilację laserową juz dziś.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.