Gorące nożyczki, czyli o skuteczności strzyżenia na gorąco

biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Własne biuro rachunkowe czy praca na etacie?
19 kwietnia, 2017
prawnik z torunia kancelaria adwokacka alimenty długi z powodu alimentów
Adwokat w sprawie o alimenty pomoże nam wyjść z trudnej sytuacji
20 kwietnia, 2017

Gładkie i piękne włosy to cel ogromnej liczby osób, lecz jego spełnienie w zdecydowanej części sytuacji jest niemożliwe, gdyż utrzymanie włosów w nienagannej formie wiąże się ze sporym wysiłkiem i systematyczności w działaniu, co dla niektórych jest niewykonalne. Na szczęście obecnie problem zniszczonych włosów mamy możliwość rozwiązać i to przy zastosowaniu wyjątkowego zabiegu realizowanego w studio stylizacji włosów. A metodą na błyskawiczną zmianę stanu włosów są… nożyczki na gorąco.

Zanim pojawiły się nożyczki na gorąco

Na pewno niejedną osobę zdziwi wiadomość, że kiedyś zabieg strzyżenia na gorąco przeprowadzano przy pomocy… świecy. Z całą pewnością wyniki takich zabiegów fryzjerskich były fatalne, a przypalanie włosów często kończyło się całkowitym ich spaleniem.

O tym, że znaczna temperatura ma dobry wpływ na włosy, wiadomo nie od dziś. Dawno odkryto, że dzięki właściwej temperaturze rzeczywiste jest wygładzenie struktury włosa, a tym samym włos zostaje zabezpieczony przed zgubnymi działaniami i odzyskuje zdrowy połysk.

Gorące nożyczki obecnie

Dzisiaj oczywiście nikt nie podpala włosów by poprawić wygląd włosów. Tym bardziej że od jakiegoś czasu w salonach fryzjerskich dostępne są rewelacyjne gorące nożyce marki Jaguar Thermocut, które umożliwiają natychmiastowo przywrócić uszkodzonym włosom zadbany wygląd bez zagrożenia, że stan włosów się pogorszy.

Wyjątkowość nożyczek Thermocut

Firma Jaguar Thermocut zaprojektowała fenomenalne gorące nożyce, które sprawiają, że efekty przycinania na gorąco są niezaprzeczalnie lepsze niż w wypadku metod wykonywanych tanimi nożyczkami, które zamiast poprawić kondycję włosów, zwyczajnie palą włosy.

strzyżenie na gorąco gorącymi nożyczkami fryzjer górny Toruń

Przewaga tych nożyczek jest przede wszystkim taka, że gorące nożyczki Jaguar jako jedyne mają wbudowany niezawodny system ustawiania temperatury ostrzy w zakresie od 90 do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co sprawia, że stylista fryzur jest w stanie wybrać taką temperaturę, która będzie najlepsza dla konkretnego rodzaju włosów, a tym samym przyniesie najlepsze efekty strzyżenia na gorąco.

Strzyżenie gorącymi nożycami – efekty

Strzyżenie metodą Thermocut Jaguar to bezpieczny i niezawodny zabieg wpływający na zdrowie włosów. Rezultaty podcinania gorącymi ostrzami są zauważalne zaraz po zabiegu, bo podcinane na gorąco łuski włosów zostają zamknięte. Po zakończonym zabiegu z wykorzystaniem gorących nożyczek Jaguar, włosy są chronione przed stratą substancji nawilżających. Dostrzegalna jest także zmniejszona wrażliwość włosów na uszkodzenia.

Gorące nożyce – zalety zabiegu

Metoda obcinania gorącymi nożyczkami posiada sporo zalet. Po pierwsze jest to zabieg, który zapewnia konkretne, widoczne rezultaty. Kolejną zaletą jest fakt, że gorące nożyczki posiadają faktyczny wpływ na polepszenie
kondycji
włosów i warto podkreślić, że jest to stan, który utrzyma się przez znaczny czas, czego nie można rzec o innych zabiegach fryzjerskich, które tylko chwilowo poprawiają wygląd włosów. W ich wypadku zazwyczaj jest tak, że zaraz po pierwszym myciu, włosy znów wyglądają niedobrze są zniszczone i tracą blask. I jeszcze jedna zaleta – gorące nożyczki redukują kłopot z rozdwajającymi się końcówkami, ponieważ zabezpieczają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one podatne na złe działanie czynników środowiskowych.

Bezpieczne strzyżenie gorącymi nożyczkami

Gorące nożyczki kojarzą się niektórym osobom z nagrzanymi do granic możliwości ostrzami, które są w stanie zniszczyć włosy. W przypadku techniki zastosowanej w gorących nożyczkach Jaguar nie ma zagrożenia, że włosy zostaną naruszone. Nie jest również realne, by gorące ostrza zostawiły poparzenia na skórze zarówno klienta jak i samego fryzjera, ponieważ firma Jaguar jeszcze pamiętała o tym, aby ich gorące nożyczki zostały odpowiednio zabezpieczone powłoką niewrażliwą na duże temperatury.

Ile czasu trwa zabieg gorącymi nożycami?

Zabieg przeprowadzony gorącymi nożyczkami trwa troszkę dłużej niż proste skracanie włosów. Dzieje się tak, ponieważ poprawne wykonanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur uprzedniego przygotowania. Wypada zdawać sobie sprawę, że przed rozpoczęciem zabiegu strzyżenia na gorąco, stylista fryzur musi przygotować ocenę włosów, dzięki czemu jest on w stanie określić optymalną temperaturę, która da najkorzystniejsze efekty. Samo strzyżenie musi być zrobione z jak najwyższą dokładnością, aby naprawa stanu włosów była widoczna w każdym calu.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami? Tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim!

Warto jest jednak dopowiedzieć, że zabieg cięcia gorącymi nożyczkami da niesamowite rezultaty jedynie wtedy, kiedy będzie on zrealizowany przez zawodowego fryzjera, który perfekcyjnie umie dostosować odpowiednią temperaturę nożyczek dostosowaną do indywidualnego stanu. Ponadto stylista fryzur realizujący zabieg gorącymi nożyczkami musi również dobrze strzyc włosy. Przez to zabieg gorącymi nożycami powinien wykonywać jedynie znający się na swoim fachu fryzjer.

Czy w Toruniu można wykonać zabieg strzyżenia na gorąco?

Gorące nożyczki Jaguar to najnowszy tego typu produkt na rynku, więc niewiele salonów fryzjerskich oferuje zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami. Np. w mieście Toruń wyłącznie jedno studio stylizacji włosów realizuje cieniowanie włosów z zastosowaniem bezkonkurencyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Mapa salonu fryzjerskiego, w którym sprawdzisz strzyżenie gorącymi nożyczkami:

Jeśli jesteś z Torunia i chcesz sprawdzić strzyżenie gorącymi nożycami na swoich włosach? Sprawdź rekomendowane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Strzyżenie na gorąco.

Komentarze są wyłączone.