Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
3 kwietnia, 2017
dj z łodzi dj na potańcówki i prywatki profesjonalny dj
Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły
6 kwietnia, 2017

Jak mieć piękny, płaski i umięśniony brzuch? Odchudzanie dla każdego

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

odchudzanie w Toruniu wyszczuplanie ciała zabiegi odchudzające

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Wymodelowany brzuch to pragnienie ogromnej liczby osób – zarówno kobiet, jak również mężczyzn. Fajnie by było w sytuacji, gdyby był zachwycająco umięśniony i nieco atletyczny (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, która najbardziej nas obchodzi w czasie ćwiczenia i przy wykorzystywaniu przeróżnych diet. Osoby, jakie sporo ćwiczą, mają możliwość chwalić się kolegom i koleżankom ładnym, szczupłym brzuszkiem oraz „dostojnie” maszerują po plaży lub wylegują się na leżakach nad jeziorkiem. Ten fakt nikogo nie dziwi, ponieważ brzuch jest ową sferą ciała, która interesuje płeć przeciwną. Mamy możliwość także zobaczyć takie osoby, którym w ogóle nie zależy na przesadnym negliżu oraz w zasadzie nie demonstrują tak swobodnie umięśnionego brzuszka. Nad kondycją należy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeśli będziemy drzemać sobie całymi popołudniami na kanapie zamiast iść na fitness w wodzie lub ćwiczyć na trampolinach, to bez wątpienia wcale nie spełnimy tego fantazjowania. Zamiast skąpego bikini bądź kąpielówek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli zakładać całościowe kostiumy, tankini ze spodenkami bądź spodenki i t-shirt. Każdy stwierdza: koniecznie zadbaj o swoje zdrowie, dobre rezultaty da zdrowa dieta i ćwiczenia. Jednak czy rzeczywiście? Czy jest to poważnie takie proste, jak podkreślają przyjaciele? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca warzywa i owoce, sporą ilość gimnastyki i co najistotniejsze – brzuszków, by można było pochwalić się szczupłym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie w zasadzie nie bazuje wyłącznie na takich banalnych rzeczach, lecz ponadto na genetyce, a więc tendencjach biologicznych.

Czy można schudnąć robiąc tylko brzuszki?

Krótko mówiąc nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej wyłącznie w jakimś rejonie, wskazany jest kompletny trening całego ciała. Tłuszczyk w naszym ciele spala się równomiernie, inaczej mówiąc – w jakiejkolwiek partii ciała równomiernie do liczby komórek lipidowych. Odchudzanie przebiega wielostronnie, tyczy się wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy w TV, które oferują idealne ciało w kilkanaście minut, zwyczajnie oszukują. Fundamentalną funkcję odgrywa tu genetyka, gdyż niektóre osoby mają mocniejsze predyspozycje do gromadzenia tkanki tłuszczowej jedynie z tego względu, iż ich rodzice, dziadkowie i pozostałe osoby z rodziny, także miały z tym wielki kłopot. W trakcie robienia tylko samych brzuszków z pewnością nie pozbędziemy się szpecących fałdek, ponieważ w owym okresie będziemy przetwarzać umiarkowaną ilość energii. Brzuszki wzmacniają mięśnie w przygnębiającej nas strefie i po czasie czasami może się okazać, że posiadamy tam o wiele więcej centymetrów niżeli myśleliśmy. Mięśnie powiększają się (wykształci się nam bezpieczne wsparcie), tymczasem tłuszcz przetrwa.

Nowoczesne sposoby na płaski brzuch

Oprócz zrównoważonej diety oraz treningu globalnego (a więc treningów tyczących się wszystkich części ciała, a nie tylko wskazanej partii), możemy zaczerpnąć z fachowego odchudzania w salonach kosmetycznych. Mówiąc w skrócie nie chodzi tu jednakże o to, ażeby całymi dniami chodzić na masaże jakimiś dziwacznymi urządzeniami…i darować sobie wspomniane sprawy wyliczone powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą powiązane – odpowiednia dieta, fitness i kuracje kosmetyczne, które uelastycznią naskórek, zredukują cellulit, wygładzą fałdki w obszarach, na jakie dieta i ruch w ogóle nie potrafią nic poradzić.

Ostatnimi czasy takim ciekawym sposobem na płaski brzuch jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem aparatury Med 2 Contour Medical. Dzięki niemu mamy możliwość efektywnie zredukować komórki tłuszczowe z ważnych partii ciała, np. po wewnętrznej części ramion. Chodzi tu krótko mówiąc nie tylko o oszałamiające wyrzeźbienie figury po pierwszym zabiegu, lecz pozbycie się miejscowej tkanki tłuszczowej. Odrębna głowica ciągnie kolejne fałdy skóry, natomiast fale dźwiękowe usuwają komórki tłuszczowe. Są one w następnej kolejności eliminowane z organizmu przez limfę, a w dalszej kolejności – przez wątrobę. Możemy również skorzystać z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd skóry, jej napięcie, kształtuje figurę, usuwa cellulit oraz redukuje miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus wpływa ogólnie rzecz ujmując nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, lecz też na mięśnie. A ściśle: intensyfikuje komórki skóry właściwej, tkankę wewnątrz i muskuły, żeby szybko oraz skutecznie wyrzeźbić ciało. Oporny tłuszczyk ma formę upłynnioną, bowiem oddziałują na niego fale elektromagnetyczne. Zaś ta okoliczność przyczynia się do tego, że skóra oraz mięśnie są intensywnie rozgrzane. Owym urządzeniem mamy szansę też usuwać intensywność zmarszczek naokoło oczu i ust, jak również kształtować owal twarzy. Mnóstwo osób decyduje się poza tym na nowości zabiegowe z zastosowaniem endermologii, przykładowo na masaż próżniowy. To przypuszczalnie najatrakcyjniejsza opcja, gdyż należy założyć charakterystyczny strój, a kosmetolog wykonuje zabieg ssącą głowicą, która „ślizga się” po tymże ubiorze.

Jeżeli zafascynował Cię owy materiał, wypatrujesz profesjonalnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej bynajmniej nie tylko na brzuchu, to wejdź w link z boku – Odchudzanie – a może wynajdziesz właśnie to czego szukasz.

Komentarze są wyłączone.