Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Kursy na karetki pogotowia szkolenia dla kierowców karetek
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
17 marca, 2017
Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus
Nowoczesne sposoby usuwania nadmiernego owłosienia
20 marca, 2017

Profesjonalne zabiegi usuwające miejscową tkankę tłuszczową

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Aktualnie dzięki medycynie estetycznej można w ekspresowy, ale czasem wyjątkowo kosztowny sposób, walczyć z wadami ciała. Redukowanie zmarszczek, leczenie blizn, natychmiastowe wyszczuplanie, modelowanie ust albo niwelowanie cieni pod oczami – to jedynie niektóre z grona niezwykłych zabiegów poprawiających wygląd. Dzięki innowacyjnym technikom można efektywnie walczyć z oznakami mijającego czasu, zbędnymi kilogramami, a nawet bruksizmem. Ludzi wciąż interesuje temat nieprzemijającej młodości oraz pięknego ciała. Jakie więc zabiegi przygotowała dla nas medycyna estetyczna?

Aktywowanie naturalnych procesów naprawy skóry

Jednym z atrakcyjniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu poprawia się gęstość skóry oraz jej jędrność. Blizny pooperacyjne oraz przebarwienia po paru zabiegach de facto są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które planują polepszyć jakość skóry, wyrównać jej odcień i spłycić zmarszczki, na pewno będą zadowolone. Na wyniki nie musimy albowiem długo czekać. Mobilizacja wewnętrznych powłok skóry sprawia wzmożoną produkcję kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen zdaje egzamin w kompleksowym leczeniu łysienia, redukcji blizn pozabiegowych i redukcji widoczności rozstępów. Podczas wizyty skóra jest „raniona”, a pod powierzchnię przedostają się składniki aktywne, m in. koktajle mezoterapeutyczne. Komórki skóry są zachęcane do głębokiej regeneracji.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Życie w ciągłym biegu, picie dużej ilości kawy, melancholia i mnóstwo innych elementów wpływa na pojawienie się nadmiernych kilogramów. Trzeba śmiało oznajmić, iż nadwaga jest ważnym problemem współczesnego świata. To nie tylko problem natury estetycznej, lecz co najważniejsze choroba. Organizm dostaje niesłychanie tłuste posiłki oraz mówiąc w skrócie nie jest w stanie ich do końca spożytkować. Co zrobić ze zbytecznymi kaloriami? Ludzki organizm zaczyna przechowywać tkankę lipidową pod powierzchnią skóry, a gdy jest jej już za dużo, zaczynamy mieć komplikacje z oddychaniem, wychodzeniem z domu itp. Kondycja fizyczna bardzo się więc pogarsza. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw takim kłopotom, natomiast badaczom udało się skonstruować kilkanaście zabiegów, jakie mają za zadanie zredukowanie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy szansę zacząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical bądź Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

W przypadku kiedy zamierzamy pozbyć się nadmiernej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod powierzchnią skóry oraz uelastycznić ciało, to doskonałe rezultaty zaraz po kilku wizytach dostarcza Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest wyposażone w dwie specjalistyczne głowice. Skuteczność pierwszej bazuje na ultradźwiękach, które trafiają do wnętrza ciała oraz rozkładają tkankę lipidową. Pozostała głowica służy do drenażu limfatycznego, co oznacza, że uwolnione komórki tłuszczowe zmierzają przez limfę do wątroby, a w rezultacie są wydalone z naszego ciała. Ta odkrywcza strategia wykorzystuje naturalne procesy przebiegające w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, wygodny oraz w ogóle nie wymaga używania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Kiedy pojawiają się efekty? Przede wszystkim po pierwszej wizycie możemy stracić około 2-4 cm w obwodzie ciała. By otrzymać jeszcze pozytywniejsze wyniki trzeba wykonać od 4 do 6 kuracji, stosować prawidłową dietę i pić około 2 litry wody niegazowanej dziennie. Po sesji może dać się zauważyć zaognienie skóry, które znika zawsze po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Uzyskanie ładnego wyglądu nie wiąże się tylko z utratą zbędnych kilogramów. Programy telewizyjne, w których uczestniczą osoby z otyłością, nie zdradzają nam co w rzeczywistości ma miejsce ze skórą. Natomiast rzeczywistość jest taka, że traci ona elastyczność, tworzą się wrzecionowate blizny, a niekiedy duże obszary opadłej skóry (często na brzuchu). Zamiast drastycznej diety trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu mamy możliwość udoskonalić kontur sylwetki i za jednym razem zadbać o skórę. Dokładna intensyfikacja naskórka, skóry właściwej i mięśni zmniejsza liczebność komórek tłuszczowych, polepsza napięcie skóry, ma działanie odmładzające, poprawia krążenie krwi oraz zmniejsza zmarszczki. Zabieg musimy zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, by zyskać zadowalające wyniki. Wykonuje się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki niniejszemu urządzeniu można także łagodzić zmarszczki wokół ust i modelować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka użyje niedużą głowicę, która starannie uderzy w centrum problemu. Już po pierwszej wizycie daje się zaobserwować zminimalizowanie zmarszczek i wyraźnie zauważalne policzki. W przypadku kiedy chcemy osiągnąć spektakularny efekt w niezmiernie szybkim czasie, możemy dobrać 6 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

Wraz z otyłością potrafi towarzyszyć nam odczucie ciężkości nóg oraz napuchnięcia. Owa dolegliwość jest często bagatelizowana w wywiadzie z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A jednak możemy się oswobodzić też od tego defektu. Dzięki Endermologii LPG lub terapii Icoone z pewnością polepszy się nasz komfort życia. Ich leczenie bazuje na redukcji płynów tkankowych oraz poprawieniu krążenia krwi w partiach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji zdobędziesz tu – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.