Pyloxim i Power Si – sposób na niedobory witamin

Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Zabiegi regeneracji włosów
21 listopada, 2016
Depilacja laserowa - Depilacja laserem - Epilacja - Trwałe usuwanie owłosienia - Endomed Toruń
Depilacja laserowa – skuteczna metoda usuwania owłosienia
28 listopada, 2016

Mikroelementy są niezwykle istotne dla poprawnego działania ludzkiego organizmu. Awitaminoza , gdyż tak odmiennie nazywa się brak witamin w organizmie, może prowadzić do tak szkodliwych schorzeń i dolegliwości jak zespół suchego oka, zmiany skórne, bóle mięśni, czy wypadanie włosów. Jeszcze ostrzejszymi rezultatami deficytu witamin i minerałów są wypadanie zębów, zakłócenia reprodukcji, a nawet spowolnienie wzrostu czy niska krzepliwość krwi. Bez właściwej diety nasze ciało traci swoje właściwości.

Mechaniczne modyfikowanie jedzenia i wdrażanie sztucznych nawozów przyczyniło się do do obniżki składników odżywczych w konsumowanych przez nas artykułach. Eksperci uważają, że obecnie jabłka maja przeciętnie 60% mniej witamin, niż te uprawiane 20 lat temu. Analogicznie jest z pozostałymi artykułami. Znaczy to, po porstu tyle, że zjadając nawet najwyższej jakości artykuły dostarczamy sobie za niską ilość witamin i minerałów. Jak więc walczyć z małą ilością składników odżywczych w codziennym jadłospisie? Na ratunek przybywają suplementy diety, które uzupełniają braki witamin, pomagają wyszczupleć i dodatkowo usuwają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to substancje, które powinniście posiadać w swojej kuchennej apteczce.

Krzem, witamina D i witamina B12 – życiodajne składniki odżywcze

Z upływem lat tracimy co raz więcej elementów odżywczych nieodzownych do prawidłowego funkcjonowania. Jednakże mechanizm starzenia się naszego ciała nie jest jedynym powodem braku witamin i minerałów. Stres, niewłaściwa dieta, a także przeciętne praktykowanie sportów mogą przyczynić się do utraty cennych dla naszego zdrowia elementów. Krzem, witamina D i witamina B12 to mikroelementy szczególnie istotne dla ludzkiego organizmu. Ilość krzemu faktycznie minimalizuje się razem z z upływem lat. Niedobory tego minerału mogą wywoływać zwyrodnienia kości i stawów, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i schorzenia skóry, oraz kruszenie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie przerabiania produktów jadalnych zminimalizowano zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z kwasem ortokrzemowym umożliwia wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A co z witaminami? Badania pokazują, że ponad 90% Polaków ma niedostatki witaminy D, którą najlepiej dostarcza nam promieniowanie słoneczne. Brak witaminy powoduje osłabienie odporności, podwyższenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Pomimo, że jest ona zawarta w tak ochoczo spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero jedzenie tabletek z witaminą D całkowicie uzupełni jej ubytki. Z kolei witamina B12, która jest opiekunką dobrego samopoczucia, chroni nas przed niedokrwistością, apatią, nadwyrężeniem mięśni, zaniżonym ciśnieniem krwi, jak i przed dolegliwościami wzroku. Ubytki tej witaminy są głównie wywołane przez zbyt niewielką dawkę jedzonego mięsa i nabiału. Stosownie zracjonalizowana dieta i dodatkowa konsumpcja witaminy B12 w pigułkach sprawi, że będziemy radować się dobrym stanem umysłu i ducha na długi czas.

Suplementy diety kontra bakterie

Faktycznie, wybrane suplementy diety mogą eliminować niebezpieczne dla ludzkiego organizmu bakterie, tak jak na przykład Helicobacter Pylori. Nosicielami tejże bakterii jest w Polsce ponad 60% ludności. Helicobacter jest w stanie wywoływać tak ciężki uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być przezwyciężona tylko jednym antygenem – immunoglobuliną IgY, dostępną w preparacie Pyloxim, sprzedawanym także jako Pylox. Podany przez nas suplement diety został skomponowany w Japonii, gdzie prowadzi się niezwykle zaawansowane eksperymenty nad usuwaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik tworzy się w szczególnie nadzwyczajnym procesie. Na początku podaje się unikatowy antygen do krwioobiegu określonego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka wyposażone są w powieloną dawkę przeciwciał, które zostają kolejno odseparowane. W ten sposób powstaje immunoglobulina Y, która po konsumpcji wpada do żołądka. Żerujące tam bakterie Helicobacter oddzielają się od błony żołądka i zostają definitywnie unieszkodliwione. Pyloxim to absolutnie naturalny środek i optymalne uzupełnienie codziennej diety.

Suplementy diety oddziałują nie tylko na nasze zdrowie, ale także na stan umysłu. Wypełniają deficyty witamin, zwalczają niebezpieczne bakterie i umożliwiają zgubić nadmierne kilogramy. W dzisiejszych czasach suplementy diety są reakcją na obniżającą się porcję witamin i minerałów w artykułach jadalnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są znacznie mniejsze niż dwie dekady temu. Jest to efektem nie tylko transformacji środowiskowych, ale przede wszystkim chemicznych preparatów ochrony roślin używanych w gospodarstwach rolnych. Warzywa i owoce są dziś hodowane na dość dużą skalę, co wpływa na ich właściwości i smak. Konsumowanie zdrowych posiłków nie uzupełnia dobowego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Dlatego ważne jest przyjmowanie witamin i mikroelementów w formie suplementów diety, by cieszyć się idealnym zdrowiem na długi czas.

Środki Pyloxim i Power Si oferowane są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zatroszcz się o własne zdrowie i doskonałą formę. Klikając w zamieszczony obok odsyłacz poznasz idealne suplementy dla zdrowia i urody:Pyloxim

Komentarze są wyłączone.