System enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Domy na sprzedaż
15 września, 2020

System enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się jasne i kompleksowe. To interaktywne środowisko, posługujące się zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności używanych metod technologicznych.

Co to znaczy ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą przez cały czas, integrujących i pomagających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do wielkości działalności, dzięki możliwości wyboru modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na wielkość potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na wszechstronne zarządzanie firmy, wspomaga kierowanie biznesem oraz przegląd danych. Zawiera wszystkie obszary działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Upraszcza dostęp pracowników do danych, a równocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z polskim prawem, dostosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się utwierdzoną pozycję w branży, enova365 oferuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do firmy w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą funkcjonować samodzielnie, taka sama baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, pozwala na wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy ten tego potrzebuje. Korzystanie z systemu umożliwia umieszczanie schematów metod pracy, powierzanie obowiązków oraz uzupełnianie raportów i zestawień. Działa: składując, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić przepływ informacji i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy pracowników.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z autoryzowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wskazane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Możliwości licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizacje systemu do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność lub otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia systemu do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania rekomendowany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w bazę IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Używając systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

enova365

Komentarze są wyłączone.