Wynajem telebimu bardziej się opłaca

dj z łodzi dj na potańcówki i prywatki profesjonalny dj
Organizowanie imprezy – dobry DJ nie jest zły
6 kwietnia, 2017
kancelaria notarialna Toruń notariusz poświadczanie dokumentów
Z czym warto iść do notariusza?
11 kwietnia, 2017

Wynajem telebimu bardziej się opłaca

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Telebimy od jakiegoś czasu są niezmiennym komponentem wielkomiejskiej architektury. Punkty, w jakich są wybudowane, nabierają zdecydowanie innego charakteru. Są chętniej oglądane, natomiast informacje dużo szybciej są rejestrowane przez możliwych Nabywców. Metoda LED bez wątpienia posiada wiele plusów, jednakże wcale nie zalicza się do najtańszych. Warunki meteorologiczne nie wpływają w żaden sposób na czytelność telebimu, ani na metodę wyświetlania poprzez niego treści. Poniektóre są tak jasne, iż można się im przyglądać z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Też słońce wcale nie stanowi ważniejszego dylematu – treści reklamowe są wspaniale widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED efektywnie funkcjonują podczas zawiei, gradu bądź nawałnicy. Obecnie są traktowane jako główny środek do dostarczania przeróżnych informacji, m in. treści promocyjnych, kursów walut bądź wyników sportowych. Jako niebanalne narzędzie marketingowe ekrany LED stały się dosłownie nieuniknione.

Telebimy – jakie parametry są najważniejsze?

Reklama jest tak potrzebna produktowi, jak prąd elektryczny żarówce – to rzecz prosta. By zwiększyć sprzedaż, np. rozszerzyć grono stabilnych Klientów i zwabić kolejnych, trzeba bezwarunkowo wybrać system promocji. Instytucje, jakie są w stanie dać dużo więcej pieniędzy, będą umieszczały spoty marketingowe na sporych telebimach czy chwalić własne artykuły w telewizji. W jaki sposób rzeczywiście kształtuje się sytuacja z telebimami? Czy wynajem ekranów jest obecnie faktycznie taki zyskowny? Jak ma się rzecz z ekranami LED z perspektywy technicznej? Jak sprawić, aby po dłuższym czasie (np. po wielu latach) pokazywał reklamy jak nowy? Krótko mówiąc nie ma możliwości pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż niektóre kwestie znają jedynie osoby dokładnie znające branżę.

Przewidując zakup bądź najem telebimów, trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw, które mają spory wpływ na jego funkcjonowanie po dłuższym czasie. Wcale nie chodzi wyłącznie o cenę i jakość, na które z początku zwracają uwagę klienci.

Jakość diod, z jakich został wykonany telebim

Wyżej wymieniony element orzeka o żywotności ekranu, jego przejrzystości i… cenie. Ekrany LED niesłychanie tanie są zazwyczaj stworzone z chińskich diod, które posiadają bardzo niewielką klarowność i potrafią przynosić bardzo dużo kłopotów podczas napraw. Co więcej częstokroć można zauważyć przebarwienia ekranu, jakie są najzwyczajniej w świecie nierównością temperatur, która występuje w diodach o rozmaitych barwach. Dużo bardziej dochodowy jest wynajem ekranów LED, które są wytwarzane w Tajwanie. Ogólnie rzecz ujmując nie łudźmy się jednak – najrzetelniejsze telebimy są tworzone w Stanach i Japonii.

Strategia zamocowywania oddzielnych diod

Istotne jest również to, czy są spajane manualnie czy maszynowo. W pierwszym przypadku powinniśmy mieć na uwadze to, iż pojedyncze diody potrafią ulec awarii oraz będą zanikać. W efekcie na ekranie LED będą obserwowalne czarne momenty, a renowacja również nie zalicza się do najłatwiejszych. Diody montowane mechanicznie ogólnie rzecz ujmując nie stworzą nam tych kłopotów.

Intensywność ekranu LED

Absolutnie nie może być uzależniona od czynników zewnętrznych, przykładowo ciepłoty powietrza lub światła. Intensywność rzędu 5.000-7.000 cd wystarczy, ażeby można było emitować spoty w każdych warunkach, choćby podczas intensywnych deszczów.

Oprogramowanie do telebimu

Trzeba bezwarunkowo rzucić okiem na oprogramowanie, przy pomocy którego będzie można umieszczać modyfikacje na ekranie LED, a dokładniej transmitować następne informacje, dobierać je w określonej kolejności etc. Dobrze by było, jeżeliby telebimem można było manipulować na odległość (czyli przez Internet). Jednym z najpopularniejszych programów jest bez wątpienia Screen Show przedsiębiorstwa Revolution-Tech. Mamy możliwość podczas jego stosowania przygotowywać doprawdy rozbudowane zestawienia materiałów promocyjnych, co zarówno dla firmy wypożyczającej ekran LED, jak i dla najemcy, jest niezmiernie ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w jakiej lokalizacji będzie zainstalowany, jaką będzie posiadać wielkość i jakości. Jeśli zapłacimy za chiński telebim, wtedy na pewno trzeba mieć na uwadze to, iż będzie potrzebować dużej liczby napraw, zaś w dalszej kolejności – dużych kosztów. Telebim ma dużą przewagę nad standardowymi wewnętrznymi nośnikami promocji, np. billboardami. Inna jest po prostu czytelność obrazu. Przechodnie ogromnie kierują uwagę na pomysłowe treści promocyjne, które pochłaniają podobnie jak filmiki w kinie. Dla wybranych osób cena wynajęcia telebimu może być odpłatnością zaporową, zaś na wzniesienie telebimu trzeba mieć specjalistyczne pozwolenie (nie można zamontować wspomnianego dużego obiektu „obojętnie gdzie”). Trzeba pamiętać, iż monitory LED absolutnie nie mogą być umieszczane wertykalnie do ulicy, bowiem oślepiają kierowców – są zatem traktowane trochę jak zagrożenie. Trzeba jednakże odkupić lub wynająć doskonałej jakości telebim, bowiem Klienci w owym przypadku lepiej pamiętają materiały promocyjne. A firmy dużo lepiej płacą za projekcję reklam, ponieważ przedkłada się to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zainteresowany zaprezentowaną odmianą reklamy, kliknij w odnośnik mieszczący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Komentarze są wyłączone.